گلوله‌های آسیا

گلوله‌های آسیا قطعات سایشی هستند که جهت خردایش و میکرونیزه کردن مواد و کانیهای در داخل آسیاب‌های گلوله‌ای در صنایع مختلف از جمله سیمان، فولاد، معادن(سنگ‌آهن، سرب، روی، طلا و...) کاربرد فراوانی دارند. خردایش مواد در صنایع مذکور می‌تواند به منظور جدایش ناخالصی‌ها و عیارسازی، افزایش سرعت واکنش پذیری، افزایش استحکام مواد و .. انجام گردد.

قطعات مقاوم‌به سایش

سایش یک پدیده بسیار رایج صنعتی بوده و لذا در بسیاری از قطعات، نیاز به مقاومت سایشی می‌باشد که این مقاومت عمدتا با افزایش سختی در این آلیاژها همراه است. این پدیده به خصوص در مورد خردایش و آسیاب کانی‌های معدنی به شدت مطرح است. چراکه این کانی‌ها عمدتا دارای سیلیس یا آلومینا بوده که دارای سختی و سایندگی بسیار بالایی هستند.

پمپ‌های WARMAN

پمپ‌ها دستگاه‌هایی برای انتقال سیالات هستند که در صنایع مختلف کاربردهای زیادی دارند. در معادن و خصوصا در پروسه‌های خردایش تر، انتقال سیال به همراه مقادیر زیادی مواد ساینده معدنی، نیاز به آلیاژهای بسیار سخت و مقاوم دارد. در این شرکت، پمپ‌های مقاوم به سایش، از آلیاژ فولادی A532 class III type A با مقاومت سایشی بالا، با طی پروسه ریخته‌گری، عملیات حرارتی، ماشینکاری و در نهایت بالانس، تولید و مونتاژ میگردند.

سایر محصولات

تولید انواع فولادهای مقاوم به حرارت(نسوز) و فولادهای ضدزنگ (آستنیتی، فریتی، مارتنزیتی و داپلکس) و فولادهای آلیاژی، از دیگر توانایی‌های این شرکت می‌باشد که به منظور کاربردهای خاصی مانند دمای بالا، شرایط خزشی، تماس با سیالات و مواد خورنده، محیط‌های مرطوب و ... مورد استفاده قرار میگیرند. انواع ایمپلرها، گریت‌ بارها، پالت‌های نسوز و کیسینگ‌ها، مثال‌هایی از این قطعات می‌باشند.